Шина 13.0/75R16 Ф-276 Росава
  • Готово до відправки
Шина 13.0/75R16 Ф-276  Росава
Для замовлення, або отримання більш детальної інформації телефонуйте за номером +380981756398
Шина 13.0/75R16 Ф-276  Росава
 ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • виробник Росава
  • країна виробник Україна
  • радіальний каркас
  • універсальний малюнок протектора: шість канавок
  • 8-ми шаровий каркас
  • допустиме навантаження 1900 кг
  • геометричні розміри: зовнішній Ø 870 мм, ширина по протектору 300 мм (270 мм бігова частина)
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникРосава
Країна виробникУкраїна
Вид шиниРадіальна
Індекс навантаження шини130
Індекс швидкостіA6
ПризначенняСільгосптехніка
Посадковий діаметр шини16"
Сезонність шинВсесезонні шини
СтанНовий
ТипКамерна "TT"
Ширина шини270 мм